چطور با بودجه کم، از یک هتل لوکس ۵ ستاره در مالدیو لذت ببریم؟

دوشنبه ۲۰ خرداد ۱۳۹۸ - ساعت ۱۲:۱۳ مالدیو

چیز هایی که در گذشته آرزو های بزرگی بودند، امروزه تبدیل به یک واقعیت شده اند: بر خلاف گذشته، امروزه گردشگران می توانند با هر میزان بودجه ای که دارند، به مالدیو سفر کنند و در همه جای این کشور، از اقامت در هتل های لوکس و ۵ ستاره لذت ببرند. در مالدیو می توانید بدون اینکه مجبور شوید هزاران دلار خرج کنید، از جزایر زیبا دیدن کنید و در بهترین استراحتگاه ها اقامت کنید.

دیدنی های مالدیو

منحصر به فرد ترین مقصد تاریخ جهان

این حقیقت که مالدیو یک مقصد گران قیمت است، بر کسی پوشیده نیست. سفر به مجمع الجزایر آرام به خاطر همه مناظر بکر، طبیعی و زیبایش، جزیده های پی در پی و منحصر به فردش، ریف های مرجانی، و بسیاری از جاذبه های خاص و مجذوب کننده اش مشهور است. مالدیو با همه جزایر زیبایش، بهترین مکان غواصی در آسیا است و به مقصد جذابی برای بسیاری از گردشگران بدل شده است. توریست هایی که در گذشته به مالدیو سفر می کردند، مجبور بودند برای هر شب، چند صد دلار هزینه کنند که فقط افراد ثروتمند از پس پرداخت این هزینه ها بر می آمدند. اما امروزه دیگر اینطور نیست و سفر به مالدیو اگر چه یک سفر لوکس محسوب می شود، اما گردشگران با بودجه های مختلف و حتی ناچیز، می توانند به آن سفر کنند. حتی گاهی بسیاری از کوهنوردان برای کسب تجربه های جدید به مالدیو سفر می کنند.

دیدنی های مالدیو

ضوابط ساده برای یک سفر توریستی به مالدیو

 سفر به مالدیو بسیار ساده است و ضوابط و قوانین بسیار ساده ای در این سفر حاکم است. مثل هر سفر دیگری، در مالدیو هم باید به دنبال محل اقامت مناسب باشید. پیشنهاد می شود در یک اقامتگاه محلی ساکن شوید. مالدیو حدود ۱۰۰ جزیره محلی دارد که محبوب ترین این جزایر، جزیره مافوشی است که در جنوب غربی نپال واقع است و می توانید با قایق های تند رو و یا کشتی های تفریحی به آن برسید.

دیدنی های مالدیو
مالدیوی ها بر رعایت قوانین گردشگری تأکید فراوانی دارند. این قوانین به گردشگران اجازه می دهد به جزایر اطراف سر زده و بدون اینکه به استراحتگاه های فوق العاده گران محدود شوند، در همه جای این کشور به گشت و گذار بپردازند. گردشگران می توانند با صرف کم ترین هزینه ها، اوقات خوشی را در جزیره های متعدد مالدیو مثل کاندوله، بیادهو، مافوشی، کوراماتی، ولیگاندو، کرومبا و ده ها جزیره دیگر بگذرانند.

برای بازدید از مالدیو تا چه میزان هزینه لازم است؟

پس از وارد شدن به فرودگاه بین المللی ولانا در ماله، باید با قایق های تند رو محلی به جزیره مورد نظرتان برسید. هزینه های اولیه ای که باید پرداخت کنید، حدوداً ۳ دلار است. اما این قیمت ها بسته به موقعیت زمانی و فصول سال متغیر هستند. قایق های مسافرتی برای هر نفر ۲۵ دلار، و یک اقامتگاه محلی در یکی از جزایر مالدیو، مثل مافوشی ۵۰ تا ۷۰ دلار هزینه در پی دارد. سفر های روزانه به جزایر مرزی بین ۷۰ تا ۱۵۰ دلار هزینه دارند و برای فعالیت های ماهیگیری شبانه و یا تفریحات آبی و سفر های بین روزی باید بین ۲۵ تا ۶۰ دلار در نظر داشته باشید. قیمت غذا به طور شگفت آوری مقرون به صرفه و ارزان است و فقط چند دلار برای یک وعده غذایی کامل کافیست. اگر بخواهید غذایتان را در بوفه های باربیکیو میل کنید، باید ۱۵ دلار هزینه کنید. دقت داشته باشید که این قیمت ها بسته به فصول سال، کمی تغییر می کنند.

دیدنی های مالدیو

سفر لوکس با بودجه کم

گردشگرانی که با بودجه محدود به مالدیو سفر می کنند، می توانند بدون اینکه صد ها هزار دلار هزینه کنند، هر شب هتل های ۵ ستاره را تجربه کنند. تنها کافیست در جزایر محلی اقامت کنند تا با هزینه بسیار کم، تجربه معرکه ای را داشته باشند. هزینه اقامت در این میهمان سرا ها برای هر فرد، چیزی حدود ۱۰۰ دلار خواهد بود که شامل استفاده از قایق های تند رو برای جا به جایی ها، ورودی و همینطور دسترسی به همه امکانات تفریحی است. همینطور اغلب بوفه های ناهار خوری، به همراه نوشیدنی های نا محدود هم به طور رایگان به توریست ها ارائه می شود.

دیدنی های مالدیو

روش های هوشمندانه برای بازدید مالدیو

زوج هایی که به جای پرداخت ۸۰۰ دلار یا حتی بیشتر، تنها با ۲۶۰ دلار در یکی از میهمان سرا های مافوشی اقامت می کنند و با تور های یک روزه جزایر اطراف را می گردند، هم کما کان به امکانات رفاهی دسترسی دارند. این تفاوت قیمت همراه با این مزیت که توریست ها فقط در یک نقطه ساکن نمی شوند و بیشتر از یک مکان را می بینند هم برای گردشگران بسیار جذاب و حائز اهمیت است. پس بنابراین سفر به مالدیو با هر میزان بودجه ای امکان پذیر است و برای داشتن یک تعطیلات رویایی در یکی از زیبا ترین نقاط دنیا، به مخارج هنگفت نیازی نیست.

جدیدترین نظرها

{{comment.user.name}} {{comment.user.name}}

{{ comment.user.name }} {{ comment.date }}

{{ comment.text }}
ارسال پاسخ
{{child.user.name}} {{child.user.name}}

{{ child.user.name }} {{ child.date }}

{{ child.text }}

تـوجـه!

برای اضافه کردن نظر در سایت باید ورود یا ثبت نام کنید

خروج

تـوجـه!

برای اضافه کردن نظر در سایت باید ورود یا ثبت نام کنید

خروج