فاصله ازمیر تا کوش اداسی چقدر است؟

چهارشنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۷ - ساعت ۲۰:۴۶ ترکیه کوش آداسی

اگر بخواهید بدون توقف این جاده را بپیمایید، جواب بصورت زیر است:

رانندگی بدون توقف: ۵۷ مایل یا ۹۲ کیلومتر

مدت رانندگی: ۱ ساعت و ۹ دقیقه

اگرچه شما می توانید این مسیر را بدون توقف بروید، اما بهتر است در جاده ماشین خود را متوقف کرده و از مناظر لذت ببرید. شما می توانید از راهنمای زیر در عازم شو برای محاسبه مدت سفر ازمیر تا کوش آداسی همراه با توقف استفاده کنید.

فاصله ازمیر تا کوش اداسی چقدر است؟

پرواز مستقیم از ازمیر به فرودگاه کوش آداسی

حال بیایید فرض کنیم که شما یک هواپیمای شخصی دارید و می خواهید با آن نزدیک ترین فاصله بین دو شهر کوشی اداسی و ازمیر را بپیمایید. بدلیل منحنی بودن زمین، نزدیک ترین فاصله همان "دایره بزرگ" است که مسیر پرواز کلاغ ها بوده و از طریق فرمول تکراری وینسنتی (vincenty) محاسبه می شود.

طول پرواز: ۳۸ مایل یا ۶۱ کیلومتر

مدت پرواز: ۳۵ دقیقه

مسیر مستقیم بین این دو شهر 30 کیلومتر کمتر از جاده است. به این معنی که فاصله زمینی بین ازمیر و کوشی اداسی در ترکیه ۱.۵ برابر مسیر هوایی است. علاوه بر این هواپیمای شما سریع تر از ماشین است بنابراین زمان سفر هوایی نصف زمینی می باشد.

این یک پرواز کوتاه با یک هواپیمای شخصی است. اما شما ممکن است بخواهید با پرواز تجاری بروید. در آن صورت مدت پرواز شما شامل این موارد خواهد بود: مدت زمانی که طول می کشد به فرودگاه برسید، مدت زمان بررسی بلیط و امنیت پرواز، تاکسی فرودگاه کوش اداسی و ازمیر و رفتن به مقصد مورد نظر.

فاصله ازمیر تا کوش اداسی چقدر است؟

فاصله ازمير تا کوش اداسی با سفر زمینی

بیایید فرض کنیم شما می خواهید از مسیر زمینی، فاصله بین ازمیر و کوش اداسی را طی کنید و قصد دارید بین راه توقف کنید. اگر این یک سفر واقعی باشد، شما بین راه غذا خواهید خورد و از مناظر دیدن می کنید. این سایت به شما کمک می کند برای تک تک لحظات سفرتان برنامه ریزی کنید.

مسیر زمینی: یک روز رانندگی

با یک برنامه ریزی دقیق، ما می توانیم مدت زمان سفر شما را تخمین بزنیم.

مدت رانندگی:  ۱.۵ ساعت در جاده

برنامه سفر ازمير تا کوش آداسي

مبدا: شهر ازمیر

۲۹ دقیقه رانندگی کنید و برای یک ساعت در افسوس (ephesus) توقف کنید. سپس ۳۶ دقیقه رانندگی کرده و برای یک ساعت در توربالی (turbali) توقف کنید. در نهایت ۱۶ دقیقه دیگر رانندگی کنید تا به کوش اداسی برسید. برای جزئیات بیشتر سفر مثلا رستوران ها و هتل های خوب و اینکه در مسیر از کجاها دیدن کنید، می توانید از نقشه های اینترنتی استفاده کنید.

فاصله ازمیر تا کوش اداسی چقدر است؟

فرودگاه ها و پرواز های ازمیر به کوش اداسی

در محاسبه سریعی که در بالا انجام شد، فرض کردیم که شما یک هواپیمای اختصاصی داشته و می خواهید این مسیر را مستقیم بپیمایید. اما اکثر ما از هواپیمای تجاری استفاده میکنیم. (چه درجه یک چه معمولی) بنابراین باید تمام زمان های رسیدن به فرودگاه، تاخیر پرواز و رسیدن به مقصد را در نظر بگیریم.

برای تخمین بهتر از مدت سفر با هواپیما، ما برنامه زمانی فرودگاه را در اختیارتان می گذاریم. به تدریج شما می توانید با انتخاب فرودگاه و پرواز مورد نظرتان، سفر خود را بهینه کنید. اما اکنون به مثالی در مورد برنامه زمانی پرواز توجه کنید.

فرودگاه مبدا: فرودگاه بین المللی ازمیر ادنان مندرس (ADB)

فرودگاه مقصد: فرودگاه میلاس-بدروم (BJV)

با در نظر گرفتن اینکه فرودگاه چقدر از پایین شهر فاصله دارد، می توانیم مدت زمان سفر را تخمین بزنیم.

رسیدن به فرودگاه: ۲۴ دقیقه

رسیدن به مقصدتان: ۱۴۳ دقیقه

حالا به یک مثال از پرواز بین دو فرودگاه ازمیر تا کوش اداسی می پردازیم که دریابیم مدت زمان پرواز که شامل بلند شدن و فرود هواپیما و زمان تلف شده در تاکسی بوده، چقدر است.

مدت پرواز تجاری: ۳۵ دقیقه

اکنون می توانیم مدت زمان واقعی سفر از ازمیر به کوش اداسی را تخمین بزنیم که شامل این موارد است: زمان رفتن به/از فرودگاه، ۲ ساعت معطلی امنیت پرواز و ورودی در فرودگاه مبدا و خود زمان پرواز.

کل زمان سفر: ۵ ساعت

برای اطلاعات بیشتر از از این پرواز شامل فرودگاه و هواپیمایی پیشنهادی، به راهنمای سفر زیر مراجعه کنید.

فاصله ازمیر تا کوش اداسی چقدر است؟

برنامه سفر به کوش اداسی

این سایت مقدار زیادی اطلاعات برای سفر به کوش اداسی در اختیارتان می گذارد. برای این منظور به صفحه کوش اداسی در عازم شو مراجعه کنید تا با مطالعه نظرات کاربران به نتایج کلی برسید.

از راه دیگر فاصله ازمير تا کوش اداسی چقدر است؟

فاصله مستقیم دو شهر چه زمینی چه هوایی به یک اندازه است. اما در سفر واقعی اینطور نیست. پس فاصله مسیر های گوناگون بین ازمیر و کوش اداسی را از طریق نقشه های اینترنتی بررسی کنید.

اگر بر حسب اتفاق ازمیر را می شناسید، اطلاعات خود را با مسافران دیگر در میان گذاشته و به سوالاتشان پاسخ دهید.

فاصله ازمیر تا کوش اداسی چقدر است؟

در پایان به شما پیشنهاد می شود مقاله چطور از فرودگاه ازمیر به کوش آداسی برویم که در مورد روشهای رسیدن از فرودگاه ادنان مندرس به شهر کوش اداسی است را حتما مطالعه نمایید.

جدیدترین نظرها

{{comment.user.name}} {{comment.user.name}}

{{ comment.user.name }} {{ comment.date }}

{{ comment.text }}
ارسال پاسخ
{{child.user.name}} {{child.user.name}}

{{ child.user.name }} {{ child.date }}

{{ child.text }}

تـوجـه!

برای اضافه کردن نظر در سایت باید ورود یا ثبت نام کنید

خروج

تـوجـه!

برای اضافه کردن نظر در سایت باید ورود یا ثبت نام کنید

خروج