راهنمای خرید در مارماریس

شنبه ۱۸ خرداد ۱۳۹۸ - ساعت ۱۰:۳۱ ترکیه مارماریس

مارماریس یکی از شهرهای گردشگرپذیر ترکیه است که علاوه بر دیدنی‌هایش خرید از آنجا نیز خالی از لطف نیست. این شهر بندری طیف وسیعی از خریدهای متنوع را مطابق همه سلایق در خود جای داده است. درواقع خرید در مارماریس با داشتن فروشگاه‌های متنوع جواهرات، چرم، پوشاک، غذاها، نوشیدن ‌های محلی و سوغاتی های رایج می‌تواند گردشی کامل را برای بازدیدکنندگان رقم بزند. و شاید بتوان گفت که مارماریس بهشتی در ترکیه برای عاشقان خرید است. با ما در عازم شو همراه باشید تا با مراکز خرید این شهر بندری آشنا شوید.

پیش از معرفی مراکز خرید مارماریس در کشور ترکیه خوب است اشاره کنیم که ترکیه مرکز بسیار خوبی برای خرید چرم، جواهرات و پوشاک است. از این رو این محصولات در شهرهای مختلف آن هم فروخته می شود. مارماریس از جمله شهرهایی است که در بازارهای آن می توانید خریدهای خوبی را داشته باشید. حتی می توانید با فروشندگان سر قیمت چانه بزنید و تخفیف هم بگیرید. همچنین خوب است از بازارها و دیدنی های مارمارییس را همراه با راهنمایی که با شهر آشنا است، دیدن کنید و مراقب مدارک و پول های خود نیز باشید.

مرکز شهر مارماریس

مرکز مارماریس فروشگاهها و بازارهای رنگارنگی را در خود جای داده است و مکانی مناسب برای گردشگران دوستدار خرید محسوب می شود. درواقع گردشگران با قدم زدن در مرکز شهر شاهد مغازه های چرم، جواهرات، وسایل تزئینی، وسایل ماهیگیری و غیره خواهند بود. همچنین مغازه‌هایی نیز در امتداد خلیج هستند که محصولاتی چوبی و مسی را عرضه می کنند. علاوه بر این ها نباید از سایر صنایع دستی مارماریس مانند قلابدوزی غافل شد. در کنار همه این ها خوردنی های خوشمزه ای همچون مرباها و عسل مارماریس می تواند گردش و لذت خرید را برای بازدیدکنندگان خوشمزه تر کند.

مرکز شهر مارماریس ترکیه

بازار نتسل مارینا

اگر به دنبل مرکز خرید آرامتر و در عین حال شیک تری می گردید ما به شما بازار نتسل مارینا را پیشنهاد می‌دهیم. بازار خرید نتسل مارینا در محله بورلی هیلز قرار دارد و فضایی مجلل در عین حال راحت را برای گردشگران جهت خرید فراهم کرده است. در این مرکز خرید امکان تهیه کالاهای مدرن با مارک های جهانی و از برندهای معتبر میسر بوده و علاوه بر خرید الماس و جواهرات می‌توان ابزارهای ماهیگیری را نیز از آنجا تهیه کرد. گفتنی است که بازار نتسل مارینا از 20 فروشگاه تشکیل شده است که در کنار خرید کافه هایی نیز برای صرف قهره ترک، رستوران ها و غذاخوری هایی هم برای رفاه حال بازدید کنندگان و گردشگران وجود دارد.

بازار نتسل مارینا در مارماریس ترکیه

بازار بزرگ مارماریس یا کارسی مارکت

گذراندن تعطیلات در مارماریس بدون بازدید از بازار بزرگ آن کامل نمی‌شود. چراکه این بازار فروشگاه های بسیار زیادی را درخود جای داده است. این بازار که در قلب مارماریس قرار دارد روزانه میزابان افراد زیادی بوده و با بیش از 1000 فروشگاه بازاری کامل محسوب می شود. گردشگران در این بازار می توانند محصولاتی ارزان قیمت و البته باکیفیت را تهیه کنند. در این بازار پوشاک مد روز، چرم، کفش، غذاهای ترکی و ادویه فروخته می شود. همچنین نباید صنایع دستی، سرامیک، سفال های زیبای مارماریس را در این بازار را نادیده گرفت. این بخش از بازار محل مناسبی برای تهیه سوغاتی و یا یادگاری از این شهر بندری ترکیه خواهد بود. همچنین یکی دیگر از فواید بازدید از این بازار این است که گردشگران با فرهنگ و سنت مردم این سرزمین آشنا خواهند شد.

بازار بزرگ مارماریس ترکیه

بازارهای خیابانی آیکملر

اگر چهارشنبه روزی در مارماریس حضور دارید می توانید با بازدید از منطقه آیکملر در کنار دیدن زیبایی های آن از بازار هفتگی موسوم به جهارشنبه بازار دیدن کنید. گفتنی است که این بازار در شب به نورهای زیبایی مزین می شود و تجربه ای بی نظیر را برای بازدید کنندگان رقم خواهد زد. در این بازار صنایع دستی ارزان همچون قلاب بافی، نقره جات زیبا و دیدنی، پارچه ها و پوشاک مختلف عرضه می شود. جالب است بدانید برای خرید از این بازار می توانید از فروشندگان تخفیف هم بگیرید.

علاوه بر چهارشنبه بازار یکم بازار روستایی هم در روزهای پنج شنبه برگزار می شود. در کنار بازدید از این بازار می توان با فرهنگ و سنت مردم منطقه نیز از نزدیک آشنا شد. در این بازار مواد غذایی تازه ماننده میوه و سبزی و همچنین محصولاتی مانند پارچه، صنایع دستی و لباس با قیمت های فوق العاده عرضه می شود. با همه این ها باید بگوییم که بازدید از مارماریس و خرید از بازارهای آن خاطره ای دلپذیر را برای شما رقم خواهد زد. چراکه در اینجا محصولاتی باکیفیت و با قیمت عالی و می توانید برایشان تخفیف هم بگیرید در انتظار شما هستند.

 

جدیدترین نظرها

{{comment.user.name}} {{comment.user.name}}

{{ comment.user.name }} {{ comment.date }}

{{ comment.text }}
ارسال پاسخ
{{child.user.name}} {{child.user.name}}

{{ child.user.name }} {{ child.date }}

{{ child.text }}

تـوجـه!

برای اضافه کردن نظر در سایت باید ورود یا ثبت نام کنید

خروج

تـوجـه!

برای اضافه کردن نظر در سایت باید ورود یا ثبت نام کنید

خروج