تجربیات جذاب زوجی در ژوهانسبورگ

پنجشنبه ۱۰ آبان ۱۳۹۷ - ساعت ۱۲:۰۸ آفریقای جنوبی ژوهانسبورگ

شهرهای شلوغ آفریقای جنوبی، لزوما در ارتباط با سفرهای رمانتیک نیست اما در شهر ژوهانسبورگ، می توانید تجربیات جذاب زوجی داشته باشید. از چشم اندازهای فوق العاده تا سفرهای روزانه، برای هر سلیقه ای ژوهانسبورگ چیزی برای ارائه دارد. در اینجا به چند مورد اشاره کرده ایم.

تجربیات جذاب زوجی در ژوهانسبورگ

آرامش در گالری های هنری

ژوهانسبورگ دارای گالری های هنری بسیاری است و بازدید از این گالری ها، علاوه بر تماشای استعدادهای محلی و بین المللی، آرامش بخش نیز هست. این شهر همچنین یکی از بزرگترین گالری ها در کشورهای جنوبی آفریقا را دارد که جِی اِی جی (JAG) می باشد و از 10:00 تا 17:00 باز است. علاوه بر این، ژوهانسبورگ گالری های معاصر زیادی با آثار افراد محلی دارد. بسیاری از این گالری ها در مناطق شلوغ قرار دارند، پس می توانید قبل و یا بعد از بازدید، غذایی میل کنید.

تجربیات جذاب زوجی در ژوهانسبورگ

تجربیات جذاب زوجی در ژوهانسبورگ

آدرس جِی اِی جی: Cnr Klein and King George Streets, Joubert Park, Johannesburg, 2044, South Africa

پیکنیک در باغ گیاه شناسی

شاید به نظرتان کارهای رمانتیک تری از پیکنیک در باغ های گیاه شناسی وجود دارد اما این 2 باغ گیاه شناسی، دیدنی و عالی برای استراحت می باشند. باغ گیاه شناسی ژوهانسبورگ و باغ ملی گیاه‌شناسی والتر سیسولو، دارای چشم اندازهای فوق العاده، حیات وحش و گونه های گیاهی بی نظیری هستند. اگر می خواهید پیک نیکی هیجان انگیزتر داشته باشید، از سایت (www.dialapicnic.co.za)، سبدهای آماده ی پیک نیک را تهیه کنید که شامل غذاهای خوشمزه و نوشیدنی می شوند.

تجربیات جذاب زوجی در ژوهانسبورگ

تجربیات جذاب زوجی در ژوهانسبورگ

آدرس باغ گیاه شناسی ژوهانسبورگ: Olifants Road, Emmarentia, Johannesburg, 2194, South Africa

آدرس باغ ملی گیاه‌شناسی والتر سیسولو: Malcolm Rd, Poortview, Roodepoort, 1724, South Africa

دیدن ستارگان در نمایشگاه ویتس

بازدید از نمایشگاه ویتس، یک تجربه غیر معمول و فراموش نشدنی است. ستاره شناس معروفی نیز در آنجا، حقایق جالبی در مورد کهکشان را به شما می گوید و این در حالی است که شما به ستاره ها در بالای سرتان خیره شده اید. یکی از بهترین قسمت های این بازدید، زمانی است که به شما نشان می دهند اگر هوا آلودگی و یا نوری نداشت، ستاره ها در آسمان ژوهانسبورگ چه شکلی می بودند. در طول بازدید، نمایشگر روشن است و شما از دیدن ستارگان لذت خواهید برد.

تجربیات جذاب زوجی در ژوهانسبورگ

آدرس: Yale Rd, Johannesburg, 2001, South Africa

شماره تماس: 27.11.7171390+

ماساژ و آرامش

طیف گسترده ای از مراکز ماساژ، چه ارزان و چه گران، در ژوهانسبورگ یافت می شوند. یکی از محبوب ترین مراکز ماساژ، "فرلانز بوتیک هتل و اسپا" می باشد. مرکز آب درمانی این هتل که به سبک بالی می باشد، دارای خدماتی همچون درمان های آسیایی، استخر آبگرم، بخار، سونا و حمام ماساژ است. در اینجا هم شما و هم همسرتان می توانید زمانی را به آرامش و استراحت بپردازید.

تجربیات جذاب زوجی در ژوهانسبورگ

تجربیات جذاب زوجی در ژوهانسبورگ

آدرس: 1Alma Rd, Morningside, Sandton, 2052, South Africa

شماره تماس: 27.11.8042540+

بازدید از حیات وحش

اگر به دنبال ماجراجویی هستید، به خارج از شهر ژوهانسبورگ بروید و تجربه ی فوق العاده ای از حیات وحش این منطقه را داشته باشید. "رینو اند لاین نیچر" که به "نزدیک ترین مکان دور" (the nearest faraway place) نامیده می شود، در داخل منطقه ی میراث باستانی بشر قرار گرفته است. در اینجا می توانید گونه های کمیاب و یا در خطر حیوانات را ببینید. در این منطقه می توانید پیاده روی کنید و سپس به "نِک اند دِک کافه" بروید که به شما اجازه می دهد به یکی از موجودات باشکوه خلقت، زرافه، نزدیک شوید. از ساعت 08:00 تا 17:00 می توانید از اینجا بازدید کنید.

تجربیات جذاب زوجی در ژوهانسبورگ

آدرس: 520 Kromdraai Road, Kromdraai, Krugersdorp, 1739, South Africa

شماره تماس: 27.11.9570349+

صرف غذای خوشمزه

یکی از رستوران های مجلل و لوکس ژوهانسبورگ را انتخاب کنید. شما می توانید غذاهای محلی و بین المللی را تست نمایید و در فضایی رمانتیک و زیبا، از خدمات این رستوران ها لذت ببرید. در رستوران "دی دابلیو اِلِوِن 13"، از غذاهای سنتی و محلی ژوهانسوبرگ لذت ببرید. در رستوران "لِوِل فُر" نیز غذاها همه کلاسیک و تاثیر گرفته از زمان معاصر است. گزینه های انتخاب بسیار است، فقط شما باید رستوران مورد نظر خود را انتخاب کرده و از شام رمانتیک لذت ببرید.

تجربیات جذاب زوجی در ژوهانسبورگ

آدرس رستوران دی دابلیو اِلِوِن 13: Dunkeld West Shopping Centre, Jan Smuts Ave, Dunkeld West, Johannesburg, 2193, South Africa

شماره تماس: 27.11.3410663+

آدرس رستوران لِوِل فُر: 54on Bath Hotel, 54 Bath Ave, Rosebank, 2196, South Africa

شماره تماس: 27.11.3448442+

تماشای غروب خورشید و گوش دادن به موسیقی زنده

در هر جایی از شهر ژوهانسبورگ می توانید کافه هایی بر روی پشت بام پیدا کنید. این کافه در آخر هر هفته، موسیقی زنده خواهند داشت. برای مثال، کافه ی "کرفترز" یکی از محبوب ترین ها با موسیقی زنده ی فوق العاده است. همچنین در کافه ی هتل "هالیدی این" که در طبقه ی نهم قرار دارد، چشم اندازی 360 درجه به شهر خواهید داشت. یکی دیگر از این نوع کافه ها، "لیوینگ روم" است که دارای دکوراسیون با گیاهان جذاب می باشد.

تجربیات جذاب زوجی در ژوهانسبورگ

تجربیات جذاب زوجی در ژوهانسبورگ

آدرس کافه ی کرفترز: 115 Grant Ave & Nellie Road, Norwood, Johannesburg, 2117, South Africa

شماره تماس: 27.11.4831398+

آدرس کافه ی هتل هالیدی این: 123 Rivonia Rd, Sandown, Sandton, 2148, South Africa

شماره تماس: 27.11.2820000+

آدرس کافه ی لیوینگ روم: Living Room, 5th Floor, Main Change Building, 20 Kruger St, City and Suburban, Johannesburg, 2094, South Africa

شماره تماس: 27.84.5299006+

جدیدترین نظرها

{{comment.user.name}} {{comment.user.name}}

{{ comment.user.name }} {{ comment.date }}

{{ comment.text }}
ارسال پاسخ
{{child.user.name}} {{child.user.name}}

{{ child.user.name }} {{ child.date }}

{{ child.text }}

تـوجـه!

برای اضافه کردن نظر در سایت باید ورود یا ثبت نام کنید

خروج

تـوجـه!

برای اضافه کردن نظر در سایت باید ورود یا ثبت نام کنید

خروج