بهترین سواحل پاتایا

پنجشنبه ۰۷ تیر ۱۳۹۷ - ساعت ۱۳:۲۰ تایلند پاتایا

پاتایا فقط 150 کیلومتر از پایتخت تایلند، بانکوک، فاصله دارد. پاتایا همچنین یک مقصد محبوب برای کسانی است که مایلند از سواحل زیبای تایلند لذت ببرند و در عین حال، تمام امکانات شهرهای بزرگ را هم داشته باشند. گرچه ممکن است به زیبایی سواحل شهر پوکت نباشند، اما جزء بهترین ها در جنوب کشور تایلند به شمار می روند. در اینجا به برخی از سواحل پاتایا اشاره کرده ایم.

بهترین سواحل پاتایا

ساحل پاتایا

بهترین ساحل برای شروع، ساحل محبوب و فعال در شهر پاتایا می باشد. این ساحل که 4 کیلومتر طول دارد، دارای فضای بسیاری برای بازدیدکنندگان است. در اینجا می توانید از آب و هوای گرم ساحلی لذت ببرید. به غیر از حمام آفتاب، کارهای زیاد دیگری هست که می توانید در ساحل پاتایا انجام دهید. از جمله، پاراگلایدینگ، جت اسکی، قایق سواری و... می باشد. در کنار این فعالیت ها، کافه ای در کنار ساحل قرار دارد که غذاهای لذیذ تایلندی را سرو می کند. در شب، این ساحل به مکانی برای شب زنده داری تبدیل می شود.

بهترین سواحل پاتایا

آدرس: Pattaya Beach, Pattaya City, Bang Lamung District, Chon Buri, Thailand

ساحل جامتین

این ساحل، فقط 2 کیلومتر تا ساحل پاتایا فاصله دارد. ساحل جامتین به نسبت خلوت تر از ساحل پاتایا می باشد. جامتین با درختان نخل ساحلی، شن های طلایی رنگ و آب مناسب برای شنا، مکانی عالی برای استراحت و آرامش است. ساحل جامتین همچنین دارای رستوران ها، کافه ها و ورزش های آبی همچون اسکی روی آب و کایت سواری می شود.

بهترین سواحل پاتایا

آدرس: Jomtien Beach, Chon Buri, Thailand

ساحل ناکولا

این ساحل با 5,7 کیلومتر فاصله از مرکز شهر، چهره ی واقعی تایلند را به نمایش می گذارد. اگر به این ساحل بروید، ماهیگیرانی را مشاهده خواهید کرد که در حال تجارت ماهی در بندر هستند. همچنین خط ساحلی با دام ها و تورهای ماهیگیری پوشیده شده است. این ساحل وزش های آبی خاصی نداشته و بیشتر مناسب شنا و لذت بردن از منطقه ی روستایی می باشد.

بهترین سواحل پاتایا

آدرس: 88/17moo 5, Pattaya-Naklua Rd.Banglamung, Chonburi Pattaya, Thailand

ساحل وانگ آمات

ساحل وانگ آمات با 4,1 کیلومتر فاصله از مرکز شهر، در نزدیکی ساحل ناکولا قرار دارد. این ساحل نسبت به سواحل پاتایا و ناکولا، تمیزتر، خلوت تر و به دور از ورزش های آبی شلوغ می باشد. اگر قصد دارید در ساحل استراحت کرده و از فضای شلوغ به دور باشید، ساحل وانگ آمات کاملا مناسب شما است.

بهترین سواحل پاتایا

آدرس: Bang Lamung District, Pattaya, Thailand

ساحل کوه لارن

ساحل کوه لارن یا جزیره مرجانی، بیشتر شبیه به سواحل جنوبی تایلند است تا سواحل پاتایا. می توان گفت که ساحل کوه لارن، تکه ای از بهشت در پاتایا می باشد. این ساحل همچنین دارای فضای رمانتیک برای زوج ها است. ساحل کوه لارن، برای غواصی و گشت با قایق های کف شیشه ای بسیار مناسب می باشد. به دلیل شفافیت و تمیزی آب، دید خوبی به جزیره ی مرجانی خواهید داشت.

بهترین سواحل پاتایا

آدرس: Koh Larn, Chon Buri, Thailand

ساحل دانگتان

ساحل دانگتان با 6,6 کیلومتر فاصله از مرکز شهر پاتایا، دارای 1,5 کیلومتر خط ساحلی می باشد. این ساحل، مناسب برای حمام آفتاب و استراحت است. صبح ها ساحل خلوت بوده اما در کمی بعدتر پس از شروع ورزش های آبی، شلوغ می شود. در هر حال، ساحل دانگتان خلوت تر از سواحل پاتایا و جامتین می باشد. همچنین در اینجا مکان های ماساژی هم برای کاهش استرس وجود دارند.

بهترین سواحل پاتایا

آدرس: Dongtan Beach, Pattaya City, Bang Lamung District, Chon Buri, Thailand

ساحل بنگ سرای

این ساحل با 22,5 کیلومتر فاصله از مرکز شهر، در نزدیکی بندرگاه ماهی فروشان قرار دارد. ساحل بنگ سرای، به اندازه ی بقیه ی سواحل پاتایا، فعال و شلوغ نبوده و مناسب برای شناگران ماهر است چون معمولا کوسه ها و وال ها به این ساحل می آیند. غواصان همچنین می توانند از کشتی غرق شده ی مربوط به جنگ جهانی دوم، در زیر آب دیدن کنند.

بهترین سواحل پاتایا

آدرس: Bang Saray, Sattahip, Thailand

جدیدترین نظرها

{{comment.user.name}} {{comment.user.name}}

{{ comment.user.name }} {{ comment.date }}

{{ comment.text }}
ارسال پاسخ
{{child.user.name}} {{child.user.name}}

{{ child.user.name }} {{ child.date }}

{{ child.text }}

تـوجـه!

برای اضافه کردن نظر در سایت باید ورود یا ثبت نام کنید

خروج

تـوجـه!

برای اضافه کردن نظر در سایت باید ورود یا ثبت نام کنید

خروج