بهترین جزایر مالدیو کدام اند؟

چهارشنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۷ - ساعت ۱۸:۴۸ مالدیو

تورهای بی نظیر به سواحل مالدیو سالهاست که از سراسر جهان برگزار می شوند و انتخاب بهترین جزیره مالدیو انتخاب آسانی نیست که در عازم شو برای آن به شما کمک می کنیم.

وقتی ساحل زیبا و رویایی خود را در نظر می گیرید، می خواهید در واقعیت هم شبیه به تصورات شما باشد. ممکن است دلتان بخواهد از عرشه یک ویلا درون دریا شیرجه بزنید یا آفتاب بگیرید و یک نوشیدنی خنک بنوشید. سفر به مالدیو گزینه مناسبی برای شما محسوب می شود. کارشناسان ما در دریاها و بهترین جزایر مالدیو غرق شده اند و این مناطق را برای شما مقایسه کرده اند. در اینجا می توانید نتیجه این مقایسه را بررسی کنید.

بهترین جزیره مالدیو از نظر غذا: کاندوله و مالدیو

از آشپزی متنوع سراسر جهان در کاندوله پنج ستاره مالدیو لذت ببرید. شما می توانید از رستوران های لاکارته و غذاهای متنوع مالدیو استفاده کنید. از بانزای با دقت انتخاب کنید چون تمرکز غذاهایش ژاپنی است، در سی گریل غذاهای دریایی پیدا می کنید و الیو غذاهای مدیترانه ای دارد. رستوران های این جزیره مالدیو غذاهای بین المللی و یا سنتی مالدیو را عرضه می کنند.

بهترین جزایر مالدیو کدام اند؟

بهترین جزیره مالدیو برای غواصی: بیادهو

طبیعی، روستایی و یکی از بهترین استراحتگاه های سه ستاره در مالدیو در این جزیره قرار دارد. بیادهو بهشتی برای سفر به مالدیو و غواصی در آن است. مدرسه غواصی این منطقه شناخته شده است و دارای مدرسان عالی بوده که به شما توصیه می کنند که کدامیک از مکان های مخصوص شیرجه، محلی مناسب برای توانایی های شما هستند. اگر هم به دنباله شیرجه و غواصی حرفه ای نیستید، می توانید شنا زیر آب با لوله تنفسی و تماشای ماهی ها، لاک پشت ها و سایر موجودات را امتحان کنید.

بهترین جزایر مالدیو کدام اند؟

بهترین جزایر مالدیو: ریزورت و مجموعه تفریحی میرو

درختان نخل زیبا، سواحل مالدیو با شن های سفید و آب هایی روشن را در مجموعه تفریحی چهار ستاره میرو خواهید یافت. که یکی از مجهز ترین جزایر مالدیو است و فعالیت های بسیاری را به شما عرضه می دارد. وقتی حرف از محل اقامت در مالدیو می شود میرو حرف زیادی برای گفتن دارد؛ از اتاق های باغ ساده گرفته تا ویلا های آبی با جکوزی.

بهترین جزایر مالدیو کدام اند؟

بهترین تفریحات در جزیره مالدیو: کوراماتی

در جزیره مالدیو کوراماتی چهار ستاره قرار دارد، که بهترین سرگرمی ها و تفریحات را برای شما فراهم می کند. از موسیقی زنده گرفته تا نور های زیبا بعد از تاریکی آفتاب همه و همه حس خوبی به شما در این منظره بکر می دهند تا از جاذبه های مالدیو لذت ببرید.

بهترین جزایر مالدیو کدام اند؟

بهترین جزیره مالدیو برای زوج ها: ولیگاندو

ولیگاندو چهار ستاره مجموعه تفریحی و اسپای عالی برای زوج های جوان است. در محیطی آرامش بخش و لذت بخش، می توانید ریلکس کنید و از سکوت و آرامش لذت ببرید. برای هرچه بیشتر رمانتیک کردن شرایط غذا در این جزیره زیر نور ستاره ها سرو می کنند و غذاهای رستوران مادیوارو عالیست.

بهترین جزایر مالدیو کدام اند؟

بهترین جزیره مالدیو برای خانواده ها: کرومبا

کرومبا با 5 ستاره در سواحل مالدیو سفری بینظیر را برای شما و خانواده تان می سازد و از فرودگاه تنها ده دقیقه فاصله دارد. فعالیت های بسیار زیادی برای سرگرمی بزرگتر ها و بچه ها در این مجموعه وجود دارد. شما می توانید ماساژ بگیرید، غواصی کنید، از ورزش های آبی لذت ببرید و یا با هم تنیس ساحلی بازی کنید. کلاب کودکان نیز در این جزیره مالدیو قرار دارد که از ساعت 9 صبح تا 6 عصر مشغول به کار است.

بهترین جزایر مالدیو کدام اند؟

بهترین ویلای روی آب در جزایر مالدیو: الماس های آتورگا

خانه ویلا های چشم گیر و زیبا در مالدیو این جزیره 4.5 ستاره ای است. آتورگا یکی از ریزورت های فوق معاصر دریای هند محسوب می شود. استایل ایتالیایی ویلاهای این جزیره آن را از سایر جزایر مالدیو متمایز می کند. با ورودی ها و ایوان های بزرگ چوبی که روی سطح آب ساخته شده اند. شما می توانید ساعت ها روی این ایوان ها بنشینید و طلوع و غروب آفتاب را تماشا کنید. در این مجموعه رستوران لا کارته آکوا هم قرار دارد که در سفر به مالدیو حتما به شما پیشنهاد می شود.

بهترین جزایر مالدیو کدام اند؟

جدیدترین نظرها

{{comment.user.name}} {{comment.user.name}}

{{ comment.user.name }} {{ comment.date }}

{{ comment.text }}
ارسال پاسخ
{{child.user.name}} {{child.user.name}}

{{ child.user.name }} {{ child.date }}

{{ child.text }}

تـوجـه!

برای اضافه کردن نظر در سایت باید ورود یا ثبت نام کنید

خروج

تـوجـه!

برای اضافه کردن نظر در سایت باید ورود یا ثبت نام کنید

خروج